Yaoi manga čítárna

Zobrazit příspěvky - Storyteller

Před několika málo minutami se Manga Club vrátil z Advíku, kde tvořil větší část čítárny. Doufáme, že se Vám čítárna líbila a náležitě jí využily. Ještě dodám nějaké statistiky: Neztratila se ani jedna manga!
forum.akihabara.cz/index.php?action=profile;area=showposts;sa=topics;u=963

www.psihvezda.estranky.cz - Můj první, moje první - Bea

Jednoznačně Boys next door od Kaori Yuki :-) K tomu nemám co dodat… To se nedá popsat. To se musí číst. Recenze: http://chidori.sblog.cz nd/ a je jich tam mnohem víc :-) Ke stáhnutí: www.mangacesky.wz.cz rubrika Čítárna.
psihvezda.estranky.cz/clanky/muj-prvni_-moje-prvni ea.html

ADVik 2013 | Ve stínu modré růže

Maid café - toho byla škoda, místnosti byly opravdu malé, ale zase chápu, že tato část conu se nedá dát jen tak někam, ale třeba ta manga čítárna se dala dát někam jinam, nežli tam. Yaoi a jiné...
kato27.blog.cz/1308/advik-2013

Krchov pod sakurou - Úvodní stránka

Naše skupina se zabývá překladem mangy žánru yaoi. Manga je, zjednodušeně řečeno, japonský komiks. Při čtení nezapomínejte především na to, že se čte zprava doleva :) Yaoi je označení jednoho z mnoha žánrů mangy, který se.
krpos.cz/

japonsko-český slovník « Rubrika | Kated=Yaoi fan

cherry- さくらんぼ sakuranbo (třešeň) grapeーぶどうbudou (hroznový víno) papaya―パパイア papaia mango- マンゴ mango orangeーオレンジ orenji (pomeranč) blueberryーブルべーリ burubeeri (borůvka) raspberryーラズベーリ.
kagome-sora.blog.cz/rubrika/japonsko-cesky-slovnik

Katakoi triangle |

Pánii tak tahle manga je boží doufám že v tom budete pokračovat, držím palce i v budoucích projektech. Krásná manga, díka :’3!. Pokud se to nevyřeší, tak asi bude muset nechat mangy pouze ke stažení nebo si najít jinou čítárnu
sayakokoro.anime-manga.cz/?page_id=1957

eStránky.cz | Katalog - manga

Výsledky hledání 61 - 81 z celkových 1172 pro hledaný výraz manga. Manga a Anime. Vopred upozorňujem, že niektoré (ok, 99 percent :P) obsahujú Yaoi / Slash / Shounen-ai , čiže homosexuálne vzťahy medzi dvoma mužmi.
katalog.estranky.cz/fraze/manga/4

Odkazy 1 | Yuri yume

Pro angličtinu znalé čtenářky a čtenáře tu mám online čítárnu mangy, kde objevíte i žánr shoujo-ai/yuri. Mnoho mang vypadá opravdu lákavě, jen by je chtělo přeložit do CZ. Bohužel já angličtinu neovládám, tudíž jsou pro mě zapovězeny.
yuriyume.blog.cz/1204/odkazy-1

M A N...Y - Čítárna - nejlepší manga přeložená...

ELSA - překladatelka (Angel Sanctuary, Rapunzel), yaoi.cz
mangacesky.wz.cz/index.php?page=tym

Čítárna | Konoha.cz

RSS | Česká stránka o seriálu NARUTO. Slouží pouze jako fan web, všechny postavy a příběh vymyslel Kishimoto Masashi, popř. TV-TOKYO, a také jsou jejich majiteli..
konoha.fjfi.cvut.cz/?q=citarna